Renginių kalendorius


Reklama


Informacija

HiltonHerbs.lt LOGO

HiltonHerbs.lt

Adresas: Utena

Telefonas: +37069815402

Svetainė: www.hiltonherbs.lt

El. paštas info@hiltonherbs.lt

Aprašymas

HiltonHerbs.lt

Žirgynai, jojimo prekės ir paslaugos

HiltonHerbs.lt yra oficialus ir vienintelis įgaliotasis Hilton Herbs Ltd – Jungtinės Karalystės bendrovės, gaminančios aukščiausios kokybės natūralius vaistinių augalų maisto papildus ir priežiūros priemones žirgams, šunims, katėms, lenktyniniams karveliams ir kitiems paukščiams, – kompanijos atstovas Lietuvoje.

Hilton Herbs Ltd - Jungtinės Karalystės bendrovė, aukščiausios kokybės natūralius vaistinių augalų maisto papildus ir priežiūros priemones žirgams, šunims, katėms, lenktyniniams balandžiams bei kitiems paukščiams gaminana nuo 1990-ųjų metų ir savo produkciją eksportuoja į 30 pasaulio šalių: nuo Jungtinių Amerikos Valstijų iki Honkongo ir Japonijos.

Hilton Herbs Ltd nuo pat įsikūrimo ypatingą dėmesį skiria produktų kokybei. Hilton Herbs maisto papildų sudėtyje nėra jokių gyvulinės kilmės produktų, priedų, dirbtinių dažiklių, skonių ar kvapiųjų medžiagų – sudėtyje tik vaistinės žolės ir augalai! Produktų gamyboje nenaudojamos jokios nykstančios augalų rūšys bei žaliava iš genetiškai modifikuotų pasėlių.

Bendrovė didžiuojasi turėdama European Feed Safety Inspection Service (EFSIS) akreditaciją, kuri reikalauja dirbti pagal Universal Feed Assurance Scheme (UFAS) sertifikuotą schemą. Sertifikavimas pagal UFAS sistemą užtikrina visų ingredientų atsekamumą. Kiekvienais metais visame gamybos procese yra atliekami nepriklausomai paskirto auditoriaus reguliarūs patikrinimai, siekiant užtikrinti, kad gamyboje naudojami vaistiniai augalai yra be sunkiųjų metalų ir pesticidų likučių užterštumo, kad laikomasi visų griežtų EFSIS ir UFAS kontrolės reikalavimų. Visų produktų sudėtinės dalys perkamos tik iš EFSIS akredituotų tiekėjų.

Tinktūros gaunamos iš bendrovės, kurios patalpos yra licencijuotos pagal Medicine Healthcare Regulations Authority (MRHA) reikalavimus.

Hilton Herbs Ltd kiekvienais metais yra audituojama National Animal Supplements Council (NASC) ir didžiuojasi turėdama NASC kokybės ženklą. National Animal Supplements Council (NASC), kartu su Food And Drugs Administration (FDA) ir American Agricultural Feed Control Organization (AAFCO) yra atsakingos už papildų gyvūnams gamybos kontrolę JAV. Hilton Herbs Ltd taip pat yra British Equestrian Trade Association (BETA) narys.

Rinkdamiesi Hilton Herbs, galite būti tikri, kad Jūsų augintinis gaus aukščiausios kokybės produktus!

HiltonHerbs.lt elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite platų Premier Equine (Didžioji Britanija) ir Harry‘s Horse (Olandija) jojimo prekių žirgams ir raiteliams asortimentą, Horse Master (Prancūzija) ir Farnam (Prancūzija) papildų ir priežiūros priemonių žirgams, magnetų ir infraraudonųjų spindulių terapijos gaminių žirgams (Premier Equine).

Siūlome tai, ką duodame ir savo augintiniams!

Nuotraukos