Renginių kalendorius


Reklama


Informacija

Sestadieni Vingio parke nuaidejo gyvunu myletoju svente „GGI 8“ LOGO

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

Adresas: Vilnius

Telefonas: 8 686 00626

El. paštas: naujienos@ggi.lt

Svetaine: www.ggi.lt

Straipsnis

Šeštadienį Vingio parke nuaidėjo gyvūnų mylėtojų šventė „GGI 8“

Šeštadienį Vingio parke buvo švenčiamas ne pelno siekiančios organizacijos „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (toliau – GGI) 8-asis gimtadienis. Šventėje rinkosi vilniečiai bei miesto svečiai, kuriuos vienijo meilė gyvūnams. Didžiąją dalį gimtadienio dalyvių atlydėjo ir jų keturkojai augintiniai, kurių laukė daug malonių staigmenų.

Renginys „GGI 8“ tradiciškai kvietė ne tik atšvęsti sėkmingą gyvūnų gerovės organizacijos veiklą, bet ir nemokamai pasikonsultuoti su veterinarijos ir mitybos specialistais iš klinikos „PetCity“ bei sudalyvauti edukacinėse paskaitose – daugiausiai susirinkusiųjų dėmesio sulaukė Lietuvos Respublikos muitinės paskaita apie šunų gebėjimus ir jų atrankas į tarnybą.

„Šventės dalyvius džiugino du visiškai skirtingi šunų sporto klubai. „Doggy gym“ į renginį atsivežė savo vienintelius Lietuvoje šunų bėgimo takelius, kuriuos išbandė turbūt visi lankytojai – su savo šunimi taip pat negalėjome praleisti tokios progos,“ – renginio akimirkomis dalijasi GGI savanorė Kamilė Rutkaitė. – Tuo tarpu šunų sporto klubas „Vilnis“ renginio svečiams pristatė „agility“ kliūčių trasą, kurią išmėgino ne tik gyvūnai, bet ir vaikai.“

Dauguma augintinių šeimininkų nepraleido progos apsilankyti šunų kirpyklos „Dog Re-Look“ palapinėje, kur galėjo pasikonsultuoti dėl augintinių kailio priežiūros ir svarbiausia – patrumpinti keturkojo nagus. Dalyviai šventėje rado įvairiausių dovanų savo augintiniams. Daugiausiai dėmesio sulaukė šunų žaislų kūrėjai „Chew it“, pristatę rankų darbo žaislus – nuo medžiaginių kramtukų iki uostymo kilimėlių, skirtų skanukams paslėpti. Taip pat norėję įsiamžinti gimtadienyje, galėjo sudalyvauti profesionalioje fotosesijoje prie šunų viešbučio „Four Paws“ paruoštos instaliacijos. Nuotraukas galima rasti jų „Facebook“ paskyroje.

Viso renginio metu jauniausieji gimtadienio svečiai buvo kviečiami dalyvauti iniciatyvos „Festivalis gyvūnų gerovei – Spaudžiam leteną“ rengiamame piešinių konkurse. Vaikai buvo raginami sukurti piešinį „Cirkas be gyvūnų“ tema. Konkurso organizatoriai pastebėjo sparčiai besikeičiantį šeimų suvokimą apie pramogas su gyvūnais. Beveik visi konkurse dalyvavę vaikai nėra lankęsi gyvūnų cirkuose, o tiems, kurie dalyvavo – ši pramoga nepatiko. Už mėgstamiausius piešinius galima bus balsuoti GGI „Facebook“ paskyroje, o rugpjūčio 15 d. bus skelbiamas nugalėtojas.

Visi norintys fotografavosi prie šventinės foto sienelės ir plačiau susipažino su GGI vykdomais projektais: didžiausiu Lietuvoje lankytinų vietų su savo augintiniais žemėlapiu – www.draugiskigyvunams.lt, ir išgelbėtų gyvūnų istorijų puslapiu – www.neBrisius.lt. Taip pat visus šventės narius GGI džiugino savo rengiama loterija, kurioje kiekvienas dalyvaujantis galėjo laimėti įvairiausius prizus – nuo skanėstų augintiniams ir jų šeimininkams iki nemokamos savaitgalio viešnagės šunų viešbutyje.

Gimtadienio šventę vainikavo tradicinės GGI šunų lenktynės, kurių metu keturkojai su savo šeimininkais galėjo išbandyti bendras jėgas 25 metrų trasoje. Visų kategorijų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir įspūdingais prizais, skirtais tiek augintiniams, tiek jų šeimininkams. Šventės pabaigoje visi renginio dalyviai kartu simboliškai vaišinosi veganišku kepyklėlės „Chaika“ gimtadienio tortu.

„Visa GGI komanda nekantriai laukė šio gimtadienio. Kadangi mūsų nariai išsibarstę ne tik po Lietuvą, bet netgi po visą pasaulį, džiaugėmės susitikę šia ypatinga proga. Visi kartu galėjome padėkoti mūsų ištikimiems draugams – gyvūnų mylėtojams bei jų organizacijoms, su kuriomis nuveikėme begales prasmingų darbų. Per šiuos metus mes aktyviai pažindinome žmones su gyvūnų priežiūra, vykdėme šviečiamąsias veiklas, o svarbiausia – išgelbėjome daug nemeilę patyrusių gyvūnų“, – pasakoja GGI įkūrėja Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė.

Taip pat renginys nebūtų įvykęs be gyvūnų prekių parduotuvės Zoomaistas.lt, sporto apdovanojimų parduotuvės Sportcup.lt, žurnalo „Panelė“, spaustuvės „Friskas“, gyvūnų maisto gamintojų „Mars Lietuva“, pooperacinių drabužių gyvūnams „Sansa“, makiažo akademijos „MakeUp2Go“ ir sporto bei laisvalaikio prekių parduotuvės „Vėjo broliai“.

Nuotraukos: Gabrielė Tiškevičiūtė

Įkelta: 2020-08-04

Nuotraukos