Renginių kalendorius


Reklama


APIE PORTALĄ

Prekių ir paslaugų gyvūnams portalas 

ZooKatalogas.lt – pirmasis prekių ir paslaugų gyvūnams paieškos portalas. Tai geriausia ir patogiausia vieta ieškoti prekių gyvūnams pardavėjų ar paslaugų tiekėjų. Vienoje vietoje rasite gyvūnų mylėtojus ar augintojus vienijančias organizacijas, zoo prekių ir elektronines parduotuves, šunų dresavimo mokyklas, šunų ir kačių kirpyklas, gyvūnų viešbučius, veislynus, veterinarijos klinikas, gydyklas ir vaistines, gyvūnų globos organizacijas, žirgynus, specializuotus gyvūnų augintojams skirtus leidinius ar portalus. 

Nemokami prekių pardavėjų ar paslaugų teikėjų puslapiai 

Visi prekių pardavėjai ir paslaugų teikėjai savo puslapius ZooKatalogas.lt gali susikurti NEMOKAMAI.  

Nemokami straipsniai ir renginių kalendorius 

Prekių pardavėjai ir paslaugų teikėjai kokybiškus straipsnius ir renginius, kurių turinys yra aktualus portalo lankytojams, gali įkelti NEMOKAMAI. 

Nemokamas informacijos pasidalinimas socialiuose tinkluose 

Visa prekių pardavėjų ir paslaugų teikėjų į portalą įkelta informacija (puslapiu, straipsniu, renginiu) ZooKatalogas.lt socialiuose tinkluose pasidalinsime NEMOKAMAI. 

Informatyvūs prekių pardavėjų ar paslaugų teikėjų puslapiai 

Prekių pardavėjo ar paslaugų teikėjo puslapyje rasite išsamią informaciją apie parduodamas prekes ir teikiamas paslaugas, kontaktus, žemėlapį, nuotraukų galeriją, nuorodas į socialinius tinklus ir interneto svetainę. 

Galimybė nedelsiant susisiekti su prekių pardavėju ar paslaugų teikėju 

Su prekių pardavėju ar paslaugų teikėju galėsite susisiekti greitai ir patogiai – tiesiog parašydami žinutę tiesiai iš jų puslapio. Apie gautą užklausą portale prekių pardavėją ar paslaugos teikėją nedelsiant informuosime elektroniniu paštu. 

Patogus naršymas mobiliuose įrenginiuose 

Ieškokite dominančių prekių ar paslaugų patogiai! ZooKatalogas.lt pritaikytas mobiliems įrenginiams: telefonams ar planšetėms.