Renginių kalendorius


Reklama


MOKĖJIMAI

Nemokamos paslaugos  

ZooKatalogas.lt lankytojamas visos paslaugos yra NEMOKAMOS.
Prekių pardavėjai ir paslaugų teikėjai NEMOKAMAI gali susikurti savo puslapį, įkelti straipsnius ir renginius, kurių turinys yra aktualus portalo lankytojams, gauti klientų užklausas. Visa prekių pardavėjų ir paslaugų teikėjų į portalą įkelta informacija (puslapiu, straipsniu, renginiu ar reklama) Zoo Katalogo socialiuose tinkluose pasidalinsime NEMOKAMAI.

Mokamos paslaugos

Mokama yra puslapio ar straipsnio iškėlimo į aukštesnę poziciją paslauga bei reklamos talpinimas portale. 
Puslapio ar straipsnio iškėlimo į aukštesnę poziciją paslaugai nėra nustatyta fiksuota kaina, o puslapiai ir straipsniai reitinguojami aukciono principu. Jei norite iškelti puslapį kategorijoje ar straipsnį į aukštesnę poziciją, tiesiog priskirkite pasirinktą Zoo PLIUS‘ų skaičių ir nustatykite dienų laikotarpį. Pozicija nustatoma pagal tuo metu galiojančius statymus. 
Reklamos talpinimo portale paslaugai nėra nustatyta fiksuota kaina. Tiesiog iš trijų variantų pasirinkite pageidaujamą reklaminį skydelį, priskirkite pasirinktą Zoo PLIUS‘ų skaičių ir nustatykite dienų laikotarpį. 
Zoo PLIUS‘ų kaina yra fiksuota. Esant vienodiems statymams, pasirinktas didesnis Zoo PLIUS‘ų skaičius garantuoja aukštesnę poziciją.

Atsiskaitymo būdai

Portale ZooKatalogas.lt atsiskaityti galite keliais būdais: elektronine bankininkyste arba paprastu bankiniu pavedimu.
Galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Paysera, AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „DnB bankas“, „Nordea Bank Lietuva“, „Danske Bank“ Lietuvos filialas, AB „Nordea bankas“, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“, UAB „Medicinos bankas“, „Lietuvos kredito unija“. O taip pat – elektroniniais pinigais per tarptautinę „WebMoney“ sistemą, per kitas mokėjimo sistemas – „Maxima“ kasose, „Lietuvos pašto“ ir “Paypost“ skyriuose,  „Lietuvos spaudos“ ir Narvesen“ kioskuose, „Perlas“ terminaluose, banko skyriuose – grynaisiais.
Atkreipiame dėmesį, jog kiekvienas iš paminėtų mokėjimo paslaugos teikėjų pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą.
Šių mokėjimo būdų paslaugos teikėjas – UAB „Paysera LT“.

Duomenys mokėjimui

Viktorija Radzevičiūtė-Žalalienė
Individualios veiklos vykdymo pažyma Nr. 165469
A/S: LT95 3500 0100 0295 6726
Bankas: UAB „Paysera LT“
Banko kodas: 35000
Mokėjimo paskirtis: Reklama www.ZooKatalogas.lt